Štýlová pracovná obuv

Lacné topánky môže byť perfektným doplnkom elegantnej štylizácie, ale nielen jej. Práca je hlavnou súčasťou nášho života – preto by ste mali do práce nosiť obuv, ktorá nám pomôže pohodlne stráviť dlhé hodiny v nej. Ktorú lacnú obuv by ste si mali zvoliť? Pozrite sa nato!

Lacné topánky – metóda pre biznisový vzhľad

A čo viac – topánky za nižšiu cenu sa nelíšia svojou kvalitou od drahších náprotivkov. Poskytujú elegantný vzhľad, pohodlie a zároveň nízku cenu.

Pohodlné dámske topánky s koženou vnútornou časťou sa odporúčajú najmä pre prácu v obchodných podmienkach. Materiál, ktorý dýcha, priaznivo ovplyvňuje našu pokožku, takže môžeme stráviť aj niekoľko obchodných stretnutí počas dňa na vysokých podpätkoch.

Výber obuvi by mal závisieť od charakteru práce, profesijného postavenia a mobility. Čím viac sa pohybujeme, tým viac by sme mali venovať pozornosť pohodliu (čím viac o tom píšeme neskôr v príspevku).

Ktorú obuv by ste si mali zvoliť do práce?

Pri výbere dámskej pracovnej obuvi by ste mali predovšetkým venovať pozornosť tomu, či je pohodlná. Noha sa musí cítiť pohodlne a materiál by mal byť priepustný pre vzduch. V lete odporúčame najobľúbenejšie dámske topánky:

– baleríny,

– mokasíny,

– sandále,

– espadrile,

– lodičky.

Nezabudnite sa vyhnúť umelým materiálom, ktoré navyše môžu skomplikovať váš život pri vysokých teplotách. Syntetické materiály spôsobujú pľuzgiere a otlaky.

Ktorú obuv by ste si mali zvoliť pre prácu v stojatej polohe?

Módne trendy sú jedna vec, ale pohodlie vždy vyhrá u ľudí, ktorí sú po celý deň na nohách. Aj keď je vysoký podpätok lákavý, zaručujeme vám, že sa vám, hneď  prvý deň (a dokonca aj počas prvých pár hodín) prestanú páčiť. To však neznamená, že topánky musia byť neatraktívne. Naopak!

Dámska športová obuv je v súčasnosti skvelým riešením pre ľudí pracujúcich v stojatej polohe. Pre pohodlie, boli navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie chodidlam počas celého dňa s tlmením v strede chodidla. Odolná podrážka, dobré uchytenie členku a ľahkosť – to sú výhody pohodlnej obuvi, ktorej sa oplatí venovať pozornosť pri nakupovaní.

Aké topánky pre kancelársku prácu?

Tí, ktorí majú kancelársku prácu, si môžu ľahko vybrať z populárnych modelov topánok s vysokými podpätkami a polotopánkami. Tieto topánky dokonale ladia s oblečením, overalom, džínsami alebo dlhými sukňami. Ak máte príležitosť vymeniť si topánky počas práce – vyberte si pohodlné tenisky, vďaka ktorým bude vaša noha uvoľnená celých 8 hodín v práci.

Pridaj komentár