Lacná obuv v zime

Začiatok a polovica jesene sú dobrou výhovorkou na kúpu novej obuvi. Chladnejšie dni si vyberajú svoju daň. Je vhodné prispôsobiť šatník na túto teplotu – od topánok až po kabát. Lacné zimné topánky sú pripravené na nákup!

Topánky v zimnom štýle

Lacné topánky neznamená horší materiál ani povrchovú úpravu. Tieto topánky sú vyrábané v tej istej továrni. Preto je možné vylúčiť akékoľvek obavy týkajúce sa trvanlivosti obuvi. Každú sezónu sa módne trendy menia, ale stále najobľúbenejšou farbou dámskej obuvi je šedá, čierna, hnedá a tmavo modrá.

Lacná obuv vám umožní kúpiť štýlovú obuv za nízku cenu, takže budete mať prostriedky na to, čo sa vám najviac páči – topánky navyše! Pri nákupe lacnej obuvi online nezabudnite na zľavy, dopravu a vrátenie tovaru zdarma!

Dámske zimné topánky – na čo si treba dávať pozor pri nákupe

Dámske topánky sú často ťažkou voľbou. Pri nákupe predovšetkým nezabudnite na niektoré z najdôležitejších pravidiel:

  1. Teplo – hoci sa to zdá byť hlavným kritériom, veľká časť žien si zvolí topánky podľa vzhľadu. Na tom nie je nič zlé. Až do prvých silných mrazov. Preto sa rozhodnite pre dámsku obuv, ktorá je schopná zaručiť maximálnu úroveň tepla pre chodidlá a lýtka (ak si vyberiete čižmy).
  2. Podrážka – protišmyková podrážka je predpoklad, ktorý musí zimná obuv spĺňať. Ľadové chodníky, schody do domu a parkovisko? Ľahko sa stane nehoda. Všetci vieme, ako šmykľavé, môžu byť rôzne povrchy, hneď ráno. Preto si vyberte dámsku obuv so silnejšou podrážkou s dobrou priľnavosťou. Najlepšie na zimu budú topánky s hrubou podrážkou.
  3. Väčšia veľkosť – pri výbere dokonalej topánky si dobre uvedomte jej veľkosť. Ak je zima, určite budete mať ďalší pár ponožiek. Zvážte preto vziať si obuv o jedno číslo väčšiu (alebo o polovičné číslo v závislosti od číslovania). Ponožky sú vždy ďalšou ochranou proti chladu.

Aké štýly vytvoriť s lacnými zimnými topánkami?

Súčasné modely dámskej obuvi z kolekcie jeseň-zimavás poličkách nevyľakajú svojím zastaralým vzhľadom.

  • Štylizácia č. 1 – šnurovacie poltopánky, čierne džínsy, sveter a vlnený kabát – elegantne a štýlovo do práce.
  • Štylizácia č. 2 – semišové čižmy po kolená, sveter a dlhý kabát. Každodenný štýl ideálny preprácu v kancelárii, na rande a pre stretnutia s priateľmi.
  • Štylizácia č. 3 – vyššie polotopánky, oteplené teplákové nohavice, mikina a športová bunda. Voľný štýl pre zimnú prechádzku a výlet.

Pridaj komentár