Perfektná dámska obuv na rande

Prvé rande môže byť vzrušujúce, nepríjemné aj romantické, ale predovšetkým ide o perfektnú príležitosť urobiť dobrý prvý dojem. Dôležité je ukázať, kto ste, a urobiť všetko pre to, aby ste sa cítili, čo najpríjemnejšie s druhou osobou. Skvelý spôsob, ako to dosiahnuť, je dobrý vzhľad. Od účesov po dobre vybrané topánky. Ktoré dámske topánky by ste si mali zvoliť na rande?

Ako si vyberiete tú nahlepšiu obuv na rande?

Nie ste si istá svojím výberom? Nebojte sa, máme 4 tipy, ktoré by vám mali pomôcť:

  1. Vaše topánky veľa závisia od celkového vzhľadu. Ak máte na sebe džínsy, môžete si vybrať polotopánky alebo topánky na vysokých podpätkoch – alternatívne, môžu byť športové topánky alebo topánky ku šatám.
  2. Kde je tvoje rande, budeš sedieť alebo chodiť? Ak máte chuť na fantastickú večeru, môžete si dať krásne vysoké podpätky. Ak budete viac chodiť, skúste si dať topánky s pružnou podrážkou – uvoľní to vaše chodidlo.
  3. Zvážte, čo sa môže stať s počasím. Ak je zima, teplé topánky by boli rozumnou voľbou, pretože okrem pohodlia sú veľmi štýlové. Ak je teplo, dobré akcenty sú ľahké a vzdušné, pričom zároveň vyzerajú elegantne.
  4. Obujte si topánky, v ktorých sa cítite pohodlne. Nejde iba o štýl, ale aj o pohodlie. Topánky, ktoré sú “rozchodené”, vám určite poskytnú väčšie pohodlie a to najmä v aktívny deň!

Okrem vyššie uvedených tipov sa uistite, či sú vaše topánky čisté. Ak sa stretávate na jeseň a v zime, stojí za to mať so sebou vlhčenú utierku, aby ste si pred vstupom do elegantných priestorov utreli topánky. Nezabudnite byť sama sebou – ak nikdy nenoíte vysoké podpätky a nebudete sa v nich cítiť nepríjemne,bude to vidieť od prvých okamihov.

Najlepšie topánky na rande pre ženy

Vysoké podpätky sú prirodzenou voľbou pre väčšinu žien. Dobre navrhnuté lacné topánky na vysokých podpätkoch môžu zvýšiť úroveň akéhokoľvek oblečenia na vyššiu úroveň. Vysoké podpätky vyzerajú najlepšie, ak nosíte dlhé nohavice a sukne, pretože často majú otvorenú nohu, takže vaše nohy budú vyzerať ešte dlhšie, najmä v dlhých sukniach.

Čižmy s vysokým podpätkom sa hodia do kratších sukní, šiat a zvinutých džínsov (ak máte rúrkové džínsy, oplatí sa ich založiť do topánok). Sú určite najlepšou voľbou pre rande na jeseň a večer.

Baleríny sú verziou pre ženy, ktoré uprednostňujú minimalizmus v štylizácii. Tieto topánky vyzerajú skvele s väčšinou oblečenia. Hodia sa k sukniam, nohaviciam a šatom – dokonca aj ku kraťasom. Len si nezabudnite zvoliť farbu, ktorá nebude prekážať zvyšku vášho oblečenia.

Pridaj komentár