Dámske sandále na platforme

Dámske sandále na platforme sú jedným z modelov, ktorý máte pred očami, kedy počujete slovo „sandále”. Čím sú sandále? Opisujúc v krátkosti ich vzhľad, sú to 2 alebo tri kožené pásiky prichytené k podrážke na začiatku nohy, pásik okolo členka a zakončený malou sponou. Najpopulárnejšie farby, ako sú čierna alebo hnedá, sú klasikou medzi topánkami z dôvodu univerzálnosti. Množstvo pásikov zabezpečuje bezpečie pri chôdzi.

 

Dámske sandále na platforme – módne a elegantné

Prvou vecou, ktorú si všimnete na dámskych sandáloch na platforme je samozrejme…

samotná platforma. Hrubá podrážka zvyšuje celú topánku o niekoľko centimetrov. Je spojená s podrážkou a tvorí jeden celok. V mnohých prípadoch sandále na platforme potrebujú iba jeden alebo dva pásiky – niekedy širšie – vyrobené z kože, látky alebo umelého materiálu pre držanie na nohe. Model je veľmi populárny, pretože vyzdvihuje ženské prednosti a zároveň sú vhodné na každodenné použitie.

dámske sandále na platforme

Dámske sandále na platforme – nevyhnutná obuv na leto

Keď teplota vzrastie nad 20 °C, rastie tiež potreba na vzdušné a ľahké oblečenie. Ťažké zimné topánky zostávajú v skrini a sú nahradené elegantnými sandálmi na podpätku, elegantnými dámskymi sandálmi na platforme alebo plochými sandálkami s remienkami. Potenie nôh v horúcich letných mesiacoch a sťažovanie sa na ťažké nohy už patria minulosti. Súčasné ženy siahajú po modeli obuvi, ktorá im zabezpečí veľkú cirkuláciu vzduchu. Stále sa objavuje otázka: či sandále sa hodia do kancelárie? To, či otvorené sandále sa hodia do kancelárie, záleží od charakteru a typu práce. V moderných korporáciách a v priebehu integračných firemných stretnutí budú sandále vyzerať úžasne.

 

K čomu obuť sandále?

Móda na leto dáva ženám slobodu a dobrý pocit. Vo voľnom čase neplatia žiadne zásady pri štylizácii sandálov. Tajomstvo je v správnej kombinácii. Vymeňte ploché dámske sandále na dámske sandále na platforme a budete elegantne oblečená na párty do klubu, záhradnú slávnosť aj do obľúbenej reštaurácie. Sandále na platforme je možné ideálne kombinovať s obtiahnutými nohavicami, krátkymi sukňami a šatami. Maxi šaty na každý deň sa ideálne hodia k dámskym sandálom v béžovej, zelenej, hnedej alebo bielej farbe.

V štylizácii do práce spojte dámske sandále na platforme z nohavicami, elegantnou blúzkou alebo si oblečte čiernu kombinézu. Vtedy šéf nebude mať nič proti letným topánkam v kancelárii.

Pridaj komentár