Topánky na zimu v meste – aké vybrať?

Keď teplota klesne a vonku sa ochladí, sú nutné dobré zimné topánky alebo topánky do mesta prispôsobené zimným podmienkam. Teplé topánky tvoria základ zimnej pohody – a ženy potrebujú najmä dobré zimné topánky pre každodenné nosenie. Budú topánky poskytovať dobré podmienky na prechádzky na snehu, ľade alebo v čľapkanici?

 

Topánky na každodenné nosenie

 

Či už na každodenné nosenie, na prechádzku do mesta, sánkovanie s deťmi, dlhé prechádzky so psom, celodenný výlet na hory alebo do lesa – správne topánky sú dôležitým prvkom pre pocit pohodlia.

 

Najmä ženy, ktoré trávia veľa času v zime vonku (napr. filmová produkcia, fotograf, predavač na trhu atď.), potrebujú teplé zimné topánky! V tomto prípade (a aj v iných) môžu pomôcť aj: napríklad vyhrievané vložky alebo ohrievače prstov!

 

Topánky na zimu v meste

 

Trávite aktívne zimu v meste a často ste vonku, ale nechcete pri nakupovaní alebo v metre vyzerať, ako by ste išli na pešiu turistiku? Chcete vyzerať veľmi „mestsky“ v zimných dámskych čižmičkách v ležérnom vonkajšom štýle? Potrebujete dámske zimné topánky, ktoré vyzerajú dobre a ale udržiavajú nohy v teple a sú často vodotesné.

 

Polovysoké, hladké traperky alebo naozaj vysoké topánky, ktoré vyzerajú ako klasické topánky. Alebo zateplené traperky! Pozrite sa na internet, výber je naozaj veľký. K dispozícii sú dámske zimné topánky vyrobené z kože, ale tiež zo syntetických materiálov.

 

Ak ste náchylní k veľmi studeným nohám alebo ak stojíte vonku dlhú dobu pri nízkych teplotách, takéto zimné topánky sú tiež skutočným prínosom.

 

Aktívne tráviť čas v správnej obuvi

 

Na dlhé zimné prechádzky alebo túry odporúčame zateplené trekingové topánky, ktoré sú veľmi dobre uzatvorené a sú obvykle vybavené nepremokavou, priedušnou membránou, ako je Gore-Tex (s membránou). Týmto spôsobom môže byť vlhkosť, ktorá nevyhnutne vzniká pri pohybe aj pri nízkych teplotách, účinne odvádzaná von. Vaše nohy budú v suchu a teple! Nezabudnite, že čím hlbší je sneh, tým vyššie by mali byť dámske zimné topánky!

 

Výber zimných topánok je natoľko široký a rozmanitý, že si určite vyberie každá žena.

Pridaj komentár